شرکت طهور کاران بهادر پارس از سال ۱۳۹۳ فعالیت خودرا در قالب استخراج ترکیبات زیست فعال در پارک علم و فناوری فارس آغاز نموده و از کادری مجرب و پژوهشگران خلاقی جهت تولید این ترکیبات در مجموعه خود بهره گرفته. هدف مجموعه طهورکاران گسترس مصرف و کاربرد این ترکیبات در صنایع مختلف بوده. بسیار خرسندیم جهت ارتقای این محصولات در کشور عزیزمان قدمی برداشته ایم. این شرکت آمادگی همکاری های صنعتی با صنایع مختلف را دارد.

ما تولید کننده انواع مواد اولیه زیست فعال کیتوسان با گریدهای غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی در حجم های بالا و کیفیت عالی از تولید کننده های معتبر می باشد. درصورت نیاز می توانید درخواست خود را با ما درمیان گذاشته تا در سریعترین زمان ممکن اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهیم. تأمین مواد اولیه مورد نیاز در بخش هاى مختلف آزمایشگاهى، تحقیقاتى، بیمارستانى، صنعتى و … از اهداف اولیه ماست.

photo_5917834149677350311_y (1)

جهانِ هستی، در تکاپویی پیوسته و همیشگی است. جریانی شگرف از حیات و زندگی که در دل پدیده‌های کوچک‌ تا پیکره ساختارهای عظیم، در جنبش و گردش است.

پایداری این تکاپوی بی‌انتها با طبیعت وابستگی تام دارد.ما کسب و کار خود را بر تداوم و پایداری طبیعت گذاشته‌‌ایم.

درباره ما

ما نیازهای شما را میشناسیم و بهترین ها را برای شما تولید میکنیم.

اهداف بلند مدت

هدف مجموعه ما تأمین مواد اولیه مورد نیاز در بخش هاى مختلف آزمایشگاهى، تحقیقاتى، بیمارستانى، صنعتى و … می باشد. ما برای اعتلای نام ایران تلاش میکنیم

تحقیق و توسعه

تیم متخصص ما در بخش R&D محصولات جدید را تولید و به جامعه ارائه میدهد.

چشم انداز

محصولات تولیدی ما براساس فناوری های بی مانند درسطح دنیا تولید می گردد همچنین اثرگذاری آن از انواع محصولات داخلی و خارجی بیشتر است. محصولات این شرکت در پروژه های ساخت  داروها،مکمل ها و… استفاده  اثبات و تایید گردیده است. محصولات تولیدی ما هیچگونه ضرر و آسیبی برای محیط زیست ندارد .

شعبه ۱ :  شیراز ، بلوار دکتر حسابی ، شهرک آرین ، پارک علم و فناوری فارس، ساختمان تخت جمشید، واحد ۴۱۱۴

شعبه ۲ : تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل سید خندان، کوچه آریایی، پلاک ۴۵ ، طبقه ۴ ، واحد ۱۲

bsfortunate@gmail.com

۰۹۱۷۴۵۰۰۱۷۸ – ۰۹۱۶۹۲۷۷۹۴۳

۰۲۱-۲۲۸۷۴۴۹۸ شعبه تهران

ساعات کاری: شنبه الی پنج شنبه – ۹ صبح الی ۵ بعدازظهر

ارتباط با ما

دکتر صفی خانی

دکتر صفی خانی

مدیر تولید

مدرک تحصیلی: دکتری فرآوری آبزیان

شماره تماس: ۰۹۱۶۹۲۷۷۹۴۳

مهندس بکتاش

مهندس بکتاش

طراح

مدرک تحصیلی:  کارشناسی ارشد معماری- معماری منظر

شماره تماس:  ۰۹۱۷۴۵۰۰۱۷۸