کیتوسان را به عنوان یک ماده مراقبت از پوست و مراقبت از مو ، و یک عامل بهداشت دهان و دندان و حامل ترکیبات فعال…

مشتقات سلولز

cmc & Xanthangum
زانتان گام نوعی افزودنی محسوب می شود که کاربرد زانتان گام در محصولات … و مثل CMC باعث می شود که ویسکوزیته ی محصولات بیشتر شود…
<strong>کیتین ( به انگلیسی: Chitin )</strong> پلیمر بلندی از n – استیل گلوکزامین، مشتقی از گلوکز است و در جانداران متنوعی یافت می شود.
کلاژن فراوان‌ترین پروتئین در بدن انسان است، در شرایطی که ژلاتین شکل پخته از کلاژن است.</p> <p>کلاژن دریایی یک پروتئین ساختاری پیچیده است که به حفظ قدرت و استحکام پوست، ناخن و مو کمک می‌کند. با افزایش سن میزان کلاژن کم می‌شود و باعث ایجاد چین و چروک و افتادگی پوست می‌شود. این پروتئین از فلس یا پوست ماهی‌های آب شور از جمله ماهی قزل آلا استخراج می‌شود.
اسپیرولینا شامل سه گونه Arthrospira maxima و Arthrospira plantensis و Arthrospira fusiformis است. این جلبک در آب‌های شیرین رشد می کند و در واقع در راسته جلبک های آب شیرین قرار می گیرد. اسپیرولینا بیشتر در آفریقا، آسیا، آمریکای جنوبی و آمریکای مرکزی یافت و تولید شده و می‌تواند غذای جانوران یا انسان باشد.
آبژل یا هیدروژل (به انگلیسی: Hydrogel ) استفاده از هیدروژل‌ها، به ویژه در کشاورزی، بدلیل تجزیه آسان در خاک و تجدیدپذیری آنها در مقایسه با سایر پلیمرهای جاذب بسیار گسترش یافته است. همچنین هیدروژل‌ها نتایج امیدوار کننده‌ای را به عنوان یک اصلاح کننده خاک یا برای پوشش بذر نشان داده اند.
<strong>کیتوزان با وزن و گرانروی مولکولی مختلف</strong></p> <p>کیتوزان با جرم مولکولی بالا</p> <p>کیتوزان با جرم مولکولی متوسط</p> <p>کیتوزان با جرم مولکولی پایین
هیدروکسی آپاتیت hydroxyapatite به سادگی شکلی از کلسیم معدنی است که بدن شما می تواند از آن برای ترمیم خود استفاده کند…
کود آلی یا همان کود ارگانیک کودی است که از مواد معدنی سنگ‌ها و مواد طبیعی گیاهان و حیوانات تشکیل می‌شوند. سرشار از مواد مغذی است که می تواند سبب بهبود بافت خاک و افزایش حاصلخیزی خاک شود.